Terase treeningud toimuvad nüüd Õismäe Karikakra lasteaias

Kirjutas Rain Arukaevu.


Head lapsevanemad!
Esmaspäeval, 9.mail teavitas ootamatult Spordiklubi Teras oma kliente ja rentnikke, et teavitamise hetkest alates on nende maja suletud ning ettevõte pankrotis ja treeninguid enam nende hoones teha võimalik ei ole.
Ei ühtki hoiatust, ei aega ega võimalust leida uut treeningkohta.
Teatega kaasnes palju segadust. Kuna õppeaasta lõpuni on vaid vähesed 3 nädalat ja enamus sobilikke treeningsaale on juba rendile antud, siis leida võimalust treeningute läbiviimiseks samas mahus samadel kellaaegadel on pea võimatu.
Saime kokkuleppele Karikakara lasteaia direktoriga, et nende vabadel hetkedel saame kasutada nende treeningsaali, mille üle oleme väga tänulikud, et nii kiirelt meid seal vastu võetakse vastu suve.
Trenne saame teha mai lõpuni Karikakra lasteaias Õismäe tee 22 järgnevatel aegadel:

ESMASPÄEVITI
18:00-19:00 kõik lapsed koos
KOLMAPÄEVITI
17:15-18:15 JUDO
18:15-19:00 HUNDUD
REEDE
16:30-18:00 SISEKAITSES

Muidugi on kõik lapsed jätkuvalt oodatud ühistreeningutele Sisekaitseakadeemiasse reedeti või ka muudel sobilikel aegadel.
Me anname endast parima ja loodame leida kõigile sobiliku lahendi, kuid palume ka mõistmist ja arusaamist, kuna tekkinud olukord on ka meie jaoks täiesti ootamatu ja keeruline.
Lisaküsimused treeningute kohta saab esitada Agnesele 5556 4007.
Muud küsimused palun edastada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Heade soovidega

Jälgi meie tegemisi ka mujal internetis.