Õppemaksu muudatus uuest hooajast

Kirjutas Rain Arukaevu.

Head lapsevanemad!

Anname teada, et alates uuest õppeaastast muutuvad treeningute hinnad tagamaks klubi jätkusuutlikkust. 

Õppeaasta hinnad alates septembrist 2013:
2x nädalas 60min treeningute korral kuutasu 42 €
2x 90min või enam treeningute korral kuutasu 50 €

Tänaseks olen olnud klubi juht 5 aastat ning möödunud aasta on olnud üks raskemaid, sest erinevaid muresid on olnud palju.

Palju muret on seoses klubi majandusliku olukorraga, sest olgem ausad – see on kehv. Kõik on läinud kallimaks, kõik kulud on tõusnud.

Oleme siiani ning üritame ka alati pakkuda oma kooli lastele parimat, mis tihti tuleb läbi pisarate ning vanematele vastu tulles, pannes klubi kui organisatsiooni vajadused tahaplaanile, kuid otsida igakuiselt raha juurde, et pinnale jääda on frustreeriv ning palju energiat läheb kaduma.

Loomulikult on ka palju rõõmsaid hetki, mis annavad jõudu ning motivatsiooni selle töö jätkamiseks ning lõppude lõpuks on ju ikkagi hea see, mis meelde jääb. Tore on see, et oleme aidanud Eesti judomaastikul läbi viia mitmeid suurüritusi, mis on edukalt lõppenud ning kiita oleme saanud ka väljaspool Eestit, siinkohal tänan ka vanemaid ja lapsi, kes alati on appi tulnud.

Tulemuste mõttes on lõppenud aasta olnud üks parimaid, ning see teeb meile suurt heameelt. Tänusõnad meie tublidele treeneritele Rain Arukaevu’le, Jaanus Paalberg’ile ning Andrei Hmelnitski’le, kes aidanud lapsi tiitlivõistlustel medalitele. Kuid ei jäta mainimata ka treenereid Geir Väinsaar’t, Merle Reimer’it ja Madis Suumäe’d, kes tegutsevad meie klubi väiksematega, sest just sealt on tulemas meie juurdekasv. Murekohaks on noorte treenerite kogemuste pagas, kuid andes aega anname ka võimaluse areneda.

Klubi suurimaks kordaminekuks 5-aasta jooksul lisaks jätkuvale tegutsemisele, on Tallinn Cup’i läbiviimine, mis kuulsust kogunud tervele Euroopale lisaks ka kaugemal. Selleks aga, et mitte seisma jääda ning areneda ka üritusega, oleks vaja leida lisaks toetajaid ja rohkem abilisi, sest ilma abilisteta me hakkama ei saa.

Teiseks suureks kordaminekuks on olnud üle-eestiline Hundu Cup’i karikasari, mis aitab populariseerida judot väiksemate seas ning, mille eest mark on õpetada pehmet judot. Aina enam klubisid võtab kasutatava tehnika omaks ning loodan, et lastele ja lapsevanematele läheb see korda. Suured tänusõnad Hansapakendile tänu kellele on see üritus kestnud juba kaks aastat.

Kolmas kordaminek on uus vöösüsteem, mille üle isiklikult olen eriti rõõmus, sest see aitab õpetada paremini lapsi ja samuti motiveerib rohkem õppima uusi tehnikaid. Tore on ka see, et Hundu Cup ja vöösüsteem omavahel ühtivad – mis oligi eesmärgiks, loodan ainult, et see ka püsima jääb.

Lõpetuseks, meie laste tulemused nii noorte kui vanemate vanuseklassides on jätkuvalt head ning meistritiitleid aina tuleb, loodan ainut, et nende entusiasm ei kao ning ka klubi jaksab toetajate abiga neile toeks olla, ja innustada kasvõi Olümpia suunas liikuma.

Ilusat suve lõppu ning kohtumiseni matil! :)

Rain Arukaevu

Jälgi meie tegemisi ka mujal internetis.