†Ù„ Tugevamad kui kunagi varem

Tugevamad kui kunagi varem

Kirjutas Rain Arukaevu.

Oleme alustanud uut hooaega ning seekord teeme seda vÔimsa treenerite meeskonnaga, kus igal vanuseklassil on treeneriks oma ala parim spetsialist.
Klubi noorimate treeneriks on Geir VĂ€insaar, kellel kogemust laste treenimisega 18 aastat. Geir teab hĂ€sti, mida Ă”petada ja kuidas Ă”petada, et 3-6-aastased kuulaksid treenerit ja paneksid tĂ€hele, mida treeneril on neile Ă”petada. Lust on vaadata, kuidas lapsed tema kĂ€e all Ă”pivad esimesi judoalaseid teadmiseid, kĂ€itumist, keha hoiakuid, sĂ”rmede tööd ning koordinatsiooni. Kuidas olla hea mĂ€ngukaaslane ja sĂ”ber ning austust oma treeneri, treeningpartnerite ja ĂŒmbritseva suhtes.
JĂ€rgmist vanusegruppi hakkavad treenima Vladimir Grill ja Rain Arukaevu. Kui Rain on olnud klubi peatreener juba aastaid ja tema töö viljad on olnud head, siis nĂŒĂŒd, et veidi hinge tĂ”mmata tuleb meile appi Vladimir. Vova töötas viimased 5 aastat LĂ€ti koondise treenerina ja valmistas sportlasi ette olĂŒmpiale jĂ”udmiseks. Vladimir enne LĂ€tti siirdumist oli ka mĂ”ned hooajad treener Ookamis, seega on ainult suur rÔÔm, et vĂ€ga head treenerid taas leiavad kodutee. 
Suurim vĂ€ljakutse on meie vanimal ning kogenenumal treeneril Giorgio Vismaral. Giorgio on töötanud Itaalia koondise peatreenerina 12 aastat ja Ć veitsi koondise meeskonna juhina 4 aastat ning nĂŒĂŒd siis treenib ja juhendab meie klubi suurimaid poisse, kes juba tegelikult on suured mehed. Meie eesmĂ€rgiks on, et nad 2024a Pariisi olĂŒmpial vĂ”taksid medali, seega unistused on suured ning siht silme ees kindel.
Lisaks on meie klubi raudvaraks Keila Ookami treener Jaanus Paalberg, kes juhendanud pikka aega sealseid poisse ja neidusid judoradadel.

Soovime alanud Ă”ppeaasta puhul edukat uut Ă”ppeaastat kĂ”igile ning lastele usinat Ă”ppimist, sest uued teadmised viivad meid edasi. 

JĂ€lgi meie tegemisi ka mujal internetis.