Baltic Sea Championships

Baltic Sea Championships

Möödunud nädalavahetusel toimus Soomes Orimattilas, Läänemere meistrivõistlused, kus osales 483 judokat, Soomest, Rootsist, Norrast, Taanist, Lätist, Islandilt, Saksamaalt, Eestist.

Tulemused:

B15+66kg Oliver Inno III koht 🥉
B17-73kg Oliver Inno III koht🥉
B17-81kg Oskar Bakradźe VII koht
M20-81kg Ats Andreas Prangli III koht🥉
M-66kg Carl Gustav Kont II koht🥈
M-81kg Ats Andreas Prangli III koht🥉

Peatreener Rain:

Kahe päeva jooksul 4 poissi tules ja 5 medalit.

Carl Gustav Kont, kes täiskasvanutes saavutas 2 koha, kaodates oma vanale konkurendile Rönkköle. Baltic Sea Campionships saavutada 2 koht on väga hea tulemus.
Oliver Inno, kes peale vigastust üle pika aja tegi kaasa kahes erinevas vanuseklassis u15 ja U18 vanuseklassis, kus tuli mõlemas vanuseklassis 3 kohale. Saades iga matśiga juurde aina rohkem enesekindlust.
Ats Andres Prangli võistles U20 ja täiskasvanutes ja samuti tõi mõlemas vanuseklassis pronksi. Atsil oli eelmisest võistlustest möödas ligi 2 aastat seega peale operatsiooni ja pikka taastumist väga hea tulemus. Ats hakkab valmistuma järgmise aasta Euroopa Meistrivõistlusteks u21. Seega hea algus on tehtud.
Ära ei tohi unustada Oskar Bakrazet, kes on viimase 2 kuuga kõva hüppe teinud oma maadluses, parandades väga palju oma maadlusasendit. Ta maadleb juba parimate poistega ning see teeb head meelt. Läheb veel paar võistlust kui ta kindlasti medalile jõuab.
Lisaks peab kiitma Samueli, kes vigastuse kiuste ühel jalal bussi hüppas, et omadele kaasa elama tulla. Samuel sai väga palju inspiratsiooni ja motivatsiooni, nähes kui palju omad pingutasid.

Kindlasti peab kiitma treener Vovat, kes on poisid hästi ette valmistanud.

Õnnelik saab olla kõikide poiste üle, sest kõik ületasid end 100%. 💙🐺
Vaata FB postitust siit