EESTI C-KLASSI JA VETERANIDE MEISTRIVÕISTLUSED

EESTI C-KLASSI JA VETERANIDE MEISTRIVÕISTLUSED

Möödunud laupäeval toimusid Tallinnas Sõle Spordikeskuses Eesti C-klassi ja Veterandide meistrivõistlused. Võistliustest võttis osa 182 judokat. Spordiklubi Ookami oli seekord esindatud 11 c-klassi judokaga ja 2 veteraniga. Võistluste pildid https://www.flickr.com/photos/66157573@N08/sets/72177720307768862/

C-KLASSI TULEMUSED:

Kristofer Rusnak -32kg III koht 🥉
Võitles väga vapralt,

Emilia Jevin -60kg IV koht
Kolmel osalisel oli võistuse lõpuks sama punktide arv, võitja selgus maadluse ajalise pikkuse järgi. Seekord jäi medalist puudu kõigest 3sekundit.

Oliver Rabtśuk -42kg VII koht
Andis korraliku lahingu ja võitis seekord vastaseid, kellele eelnevalt on alla pidanud jääma.

Edvin Lunjov -55kg V koht
Super tubli maadlus, kahjuks lõpetas enda võistluse seekord hansoku-makega.

Mitmete judokate jaoks oli tegemist esimeste eesti meistrivõistlustega, kes maadlesid küll väga vapralt aga vastaste kogemused oli seekord suuremad.

VETERANIDE TULEMUSED:

Vladimir Grill M3-M (40-49a) -73kg I koht🥇
Meie treener Vova andis korraliku lahingu. Kõige raskem oli maadlus Joel Rothbergia, mille võitja selgitasid kohtunikud välja alles peale lisaaega, kuna punkte kumbki ei saadud, otsustati võitja maadluse aktiivsuse järgi. Rõõm oli näha head füüsilist ja tehnilist vormi. Sa oled väga suureks eeskujuks meie judokatele!

Sven Talts M+ (50+a) -73kg I koht 🥇
Kahjuks seekord maadlemiseni ei jõutud, kuna vastased puudusid. Küll aga oli hea ettevalmistus koos meie suuremate judokatega. Suured kiidusõnad osalemise eest. Suur eeskuju oma lastele ja loomulikult teistele isadele.

Lisaks suured kiidusõnad meie kohtunikele Rasmus Talts ja Ats Andreas Prangli, te kuulute kindlasti eesti kohtunike eliiti.

Aitäh, kõigile osalejatele ja palju õnne medalistidele ja treeneritele🐺💙


Vaata FB postitust siit