Eesti C-klassi Meistrivõistlused

Möödunud nädalavahetusel, 29. aprillil toimusid Eesti C-klassi Meistrivõistlused, kust võtsid osa ka meie klubi noored tulevikulootused. Rääkides veidi poiste maadlusest, võib üsna rahule jääda. Muidugi oli ka apse, mis end kohe tunda andsid ja olukordi mõjutasid kuid ilmselt ei möödu ükski võistlus ilma nendeta ja kindlasti on need üheks judo osaks. Nagu jaapanlased on öelnud:” Kui kaks kukke kokku saavad, jääb üks neist ikka kaotajaks ja selleks et järgmine kord võita, tuleb õppida oma vigadest.” Nõnda ka nende võistluste puhul, mis andsid lastele ja treeneritele kindlasti palju mõtteainet, mida ja kuidas tulevikus paremini teha.
Kaasatud olid ka meie klubi vanemad kasvandikud Markus Perelštein ja Markus Johannes Luha, kes seekord täitsid oma osa treenerirollis olles ning lapsi innukalt mati kõrval toetades neid vapralt juhendasid ning meile suureks abiks olid- suur tänu Teile!

Toome välja ka võistluspäeva tulemused:
-38 kg
Paul Pohla Eesti kolmas
Egor Golotveev Eesti viies
-42 kg
Kirill Postol Eesti Meister
Egert Aasumets Eesti kolmas
 -46
Robert Pappel Eesti viies
-50 kg
Rasmus Talts Eesti kolmas
Ats Prangli Eesti viies

Kokku tõime võistlustelt 4 medalit, mis oli kõvasti parem tulemus võrreldes mineva aasta hõbeda ja pronksi kõrval. Usume, et poisid andsid endast viimase ning näeme, et neil on tohutu tahtejõud ning tugev võidujanu. Tooks eraldi välja Egert Mattias Aasumetsa ja Paul Aleksander Pohla, kes peatreener Rain Arukaevu silmis esinesid võimsalt ja kindlasti võib ka kõigile teistele veelkord öelda kiidusõnad heade tulemuste eest. Täname ka kõiki lapsevanemaid ja toetajaid usalduse ja lapsi suure vaeva nägemise eest. Suured tänud ka korraldaja meeskonnale, ilma Teieta poleks me seda suutnud!