Eesti Meistrivõistlustuste tulemused

24.-25.jaanuaril toimusid Viimsi kooli Spordihoones 44-ndad Eesti parimate judokate ehk Eesti Meistrite väljaselgitamine.

Esimesel päeval asusid võistlustulle kadetid, ehk alla 17 aasta vanused noored poiste ja tüdrukute vanuseklassides.

Pühapäeval osalesid täiskasvanud judokad, kellele pakkusid konkurentsi lisaks oma vanuserühmale ka nooremad. 

Eesti Meistrvõistlused avas Viimsi vallavanem Jan Trei, kes andis ka Caris Helenale mälestustahvli hea esinemise eest 2014. aastal. Sama mälestustahvli said ka Marten Vingisaar, Martin-Erki Kähr ja Ralf Adamson. Samuti jagati välja Eesti parimate sportlaste karikad. Hea meel on teatada, et 2014. aasta parim juuniorite vanuseklassis on meie klubi kasvandik Ants Oscar Pertelson.

Ookami laste esinemine laupäeval, A-klassis oli tagasihoidlik, seda „tänu“ paljude sportlaste vigastustele, kuid sellegi poolest andsid kõik endast parima. Juba kolmanda A-klassi kulla suutis välja võidelda Caris Helena Kaup.

Täiskasvanute klassis oli klubi esindajaid rohkem ning ka medalikohti rohkem.

Eesti Meistriteks täiskasvanutes 2015.aastal tulid Caris Helena Kaup, Agnes Sillaste, Katrin Mägedi. Hõbeda saavutasid Ants Oscar Pertelson, Merle Reimer, Christine Sallo ja pronksi tõi koju ära Miko Silde. Palju õnne Ookami treenerite poolt!

Oleme väga rahul võistluse õnnestumisega. Saal oli hästi üles ehitatud ning turniir kulges sujuvalt. Kiidusõnu saime nii Judoliidu presidendilt Aavo Põhjalalt kui ka paljudelt pealtvaatajatelt ja treeneritelt.

Suured tänud edastame kõigile abistajatele ning sponsoritele, kes on võistluste korraldamisele oma õla alla pannud: Klinkberg, CF&S, Hansapakend, Meemees, Aspre Kaubandus. Täname Alari Kivisaart, lapsevanemaid ning klubi lapsi, kes alati abiks võistluste läbiviimisel.

Järgmine suurüritus on rahvusvaheline Tallinn Judo Cup 7.veebruaril ning sellele järgnev Hundu Cupi II etapp 8.veebruaril Kalevi Spordihallis.

Järgmised Eesti Meistrivõistlused toimuvad B-klassile ja juunioritele Keilas 28.-29.märtsil.

Veelkord palju õnne Eesti Meistritele ning uusi õnnestumisi tatamil!

Pilte Eesti Meistrivõistlustest võite  näha siit