B-klassi ja kadettide Eesti MV 2018 2

Eesti MV B-klassile ja juunioridele

Laupäeval 17. märtsil toimusid Keila Tervisekeskuses B-klassi ja juunioride Eesti Meistrivõistlused Judos. Ookamist olid võistlustules 19 judokat.
Kuigi meie B-klassi judokad on kõik alles esimest aastat selles vanuseklassis, olid nad väga tublid.
Säravaima medaliga lõpetas võistluse Kirill Postol (-46kg), kes alistas kõik oma vastased puhta ipponiga.
Pronksmedalid tõid koju Egert-Mattias Aasumets (-42kg), Ats Andreas Prangli (-55kg) ning Jasmin Viinamägi(-52kg).
Kahjuks tuli pronksmedali võitluses kaotust tunnistada Rasmus Taltsil (-60kg), kelle tulemuseks jäi seekord 5. koht.
Seitsmendale kohale jõudsid Egor Golovteev (-42kg), Robert Pappel (-55kg), Andre Ilmjärv (-66kg) ja Andres Eesmäe (-66kg).

Tublid tulemused jätkusid ka pärastlõunal juunioride vanuseklassis.
Väga ilusa heitega finaalis saavutas kuldmedali Caris Helena Kaup (-52kg)
Hõbemedal seekord Carl-Gustav Kondile (-60kg), kellel on nüüd selle aasta Eesti MV medalite täiskomplekt. Hõbedase medali saavutas vaatemängulise maadlusega ka Ralf-Markus Pertel (+100kg).
Markus Tarma (-66kg) tuli tublile 5. kohale.