EMV A-klass ja täiskasvanud 20.01.24

EMV A-klass ja täiskasvanud 20.01.24

Möödunud nädalavahetusel toimusid Võrus A-klassi ja täiskasvanute Eesti meistrivõistlused.

Tulemused:

Carl-Gustav KONT MSENIORS-66kg I koht. 🥇
Ats Andreas PRANGLI MSENIORS-81kg III koht. 🥉
Markus PERELSTEIN MSENIORS-81kg V koht.
Hugo Dominik KORONEN MU18-55kg V koht.
Aleksander VASSILJEV MU18-60kg V koht.
Oliver INNO MU18-73kg II koht. 🥈
Norman EESMÄE MU18-81kg II koht.🥈
Getter ARUKAEVU WSENIORS+70kg V koht.
Getter ARUKAEVU WU18+70kg III koht. 🥉

Peatreener Rain Arukaevu kommentaar:

Spordiklubi Ookami poolt oli võistlustules kaks täiskasvanut, Markus Perelstein ja Carl Gustav Kont. Juunioritest Ats Andreas Prangli ja siis meie noored, kes osalesid võistlustel, et saada maadluskogemust.
Carl-Gustavile pole võrdset vastast juba kolm aastat järjest olnud, nii läks ka sel korral. Kolm matši 5 heidet ja 45 sek matil on hea tulemus kulla jaoks.
Ats Andresas Prangi, kes hetkel teeb trenni koos Inglismaa koondisega, kuid ei saa ise veel piisavat tähelepanu selleks muutuda paremaks. Seega kodus käies saab omaltpoolt aidata ja suunata.
Noored, kes maadlesid täiskasvanutes olid tublid, sest jõu vahe on väga suur, kas 15 aastane nooruk või 24 aastane mehehakatis.
Kadetid on oma vanuseklassis noorimad, seega iga matsi võit on rõõm. Nägime vigu mida tuleb kõvast parandada, et saavutada edu.
Kuid sellegipoolest noppisime kaks finaalikohta ja kõige tihetamats kaaludes. Oliver Inno ja Norman Eesmäe. Nad tegid treeneritele väga suurt headmeelt. Samuti Getter, kes kordas oma kolmandat kohta u18 vanuseklassis. Oleks suutnud ka rohkemat kuid kergemasse kaalu võtmine võttis jõu.
Ülejäänud poisid antsid endast parima, palju mängis võistlusloos, mis paraku lülitas osad poisid tablist välja. Selleks, et võita tugevaid tuleb olla tugevam ja osavam, seega selle saavutamiseks tuleb treeningutes pingutada ja tööd teha.

PALJU ÕNNE värsketele Eesti meistritele 🥇🎉 medalistidele ja treeneritele! 💙 🐺


Vaata FB postitust siit