Hooaja esimesed võistlused on tulekul!

Sellel nädalavahetusel toimuvad võistlused kahes kohas – Soomes ja Narvas.

Laupäeval, 14. septembril toimuvad Narva Spordikeskuses selle sügise esimesed võistlused. Meie klubi lähevad sinna esindama 14 sportlast, nii nooremate kui vanemate seast.

Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument ja 25€ , mille sees on osavõtumaks ja bussisõit. Kaasa tuleb võtta ka söögiraha. Juhul, kui laps võistleb kahes vanuseklassis, tuleb maksta topelt osalustasu.

Üles on antud järgmised inimesed: Daniel Luts -25kg, Ramon Vilde -38kg, Uku Pärtel Rand -38kg, Kristjan Matsin -34kg, Markus Vanatoa -60kg, Carl Gustav Kont -38kg, Markus Johannes Luha -38kg, Anette Kotta +48kg, Martin Zujev +60kg, Nikita Hmelnitski -46kg, Markus Perelstein -46kg, Markkus Olaf Millend -73kg, Karl Ander Aleksius -66kg ning Caris helena Kaup -48kg

Võistlustele minek toimub laupäeva hommikul kell 07:00 Lasnamäe Prisma eest!

Reedel, 13.septembril sõidavad võistlema meie suuremad judokad, kes lähevad hoopis Soome, Nummelasse, kus toimub iga-aastane Samurai Cup. Sinna lähevad meid esindama kolm noormeest: Hookan Lember, Klen Kristofer Kaljulaid ning Oscar Tammemäe.

Kogunemine toimub reedel, D-terminali ees 15:45. Laev väljub 16:30. Kaasa tuleb võtta 50€, mis sisaldab osavõtumaksu ja laevapiletit.

 

Jõudu ja jaksu kõigile!