Hundu Cup 2023

Hundu Cup 2023

Nädalavahetusel toimus Keila Spordikeskuses Spordiklubi Ookami poolt korraldatud Hundu Cup, kus osales kokku üle 180 judoka, Eestist, Soomest ja Lätist.

Hommik algas meile katsumusrohkelt, kui varahoimmikul saime kõne, et Keilas on elektrikatkestus. Kohale jõudes oli õnneks elekter tagasi, kuid meie süsteem oli kokku jooksnud ja arvutid ei tahtnud enam koostööd teha. Ilmselt oli osadel arvutidel tekkinud mingit laadi kahjustus. Saime kiire tegutsemisega vajalikud arvutid tööle ja alustada võistlustega. Pisikesed sumomaadlejad olid oma võistlustega enam-vähem poole peal kui saalis kustusid tuled ja elekter oli taas maas. Otsustasime kiirelt võistlustega jätkata, ilma mikrofoni ja abiarvutiteta. Meie informaator sai kõvasti häält treenida kutsudes ilma mikrofonita lapsi matile. Õnneks saime vähem kui tunniga elektri taas tagasi. Kuid süsteem oli taas maas ja nägime suurt vaeva, et arvutid taas ühendusse saada. U14 vanuseklassiks toimis meil kõik suurepäraselt ja me ainult palvetasime,et elekter taas ära ei kaoks, õnneks võeti meie palveid kuulda ja saime võistluse kenasti lõpuni tehtud.

Nii mõnelegi väiksemale lapsele oli see võistlus esimene kogemus. Suur rõõm, oli näha kuidas pisikesed judokad pingutavad ja endast parima annavad. Kes näitas väga ilusat tehnikad, puhtaid ippone ja kes kiiret lendu ja kukkumistehnikat. Iga kogemus on väga oluline ja õpetlik.

Suuremates vanuseklassides oli tunda juba tõsisemat konkurentsi. Võidu nimel tuli juba rohkem pingutada ja endast maksimum anda. Kes alahindas vastast, lendas kiirelt matile. Kes võitles viimase sekundini sai võimsluse end realiseerida. Mul on suur rõõm jälgida meie suuremate poiste arengut ja maadlust, kes aastaid tagasi alustaid minu juures treeningutega ja on nüüd suurteks meesteks juba kasvanud.

Kindlasti soovin ma kiita meie matikohtunike, Ats Andreas Prangli, Rasmus Talts ja Markus Johannes Luha te näitasite väga enesekindlat hoiakut ja põhjalike teadmisi, te olete meie noortele judokatele suureks eeskujuks.

Tulemused:

U10 vanuseklass

Viktor NIKITIN -24kg I koht🥇

Ragnar JÄRVISTE -24kg II koht🥈

Jakob VAHTRAS -24kg III koht🥉

Ron Teodor KORONEN -27kg I koht🥇

Marcus LÕUGAS -27kg III koht🥉

Henri OKS -30kg III koht🥉

Fred HÄRMS -33kg II koht🥈

Damir TIORA -33kg III koht🥉

Robin ARUKAEVU -40kg III koht🥉

U12 vanuseklass

Marat ZINENKO -27kg III koht🥉

Gustav RUSE -30kg I koht🥇

Lleyton LEVIN -30kg II koht🥈

Kristofer RUSNAK -34kg III koht🥉

Kaspar Friedrich KIVIMETS +55kg III koht🥉

U14 vanuseklass

Emilia JEVIN -60kg II koht🥈

Elmo LEPING -42kg III koht🥉

Henry VELKS -46kg III koht🥉

Edvin LUNJOV -50kg I koht🥇

Robert KUTSAR -55kg II koht🥈

U16 vanuseklass

Kätrin KUTŠARIN -52kg II koht🥈

Marten KUDEVIITA -46kg I koht🥇

Richard Steven PERTENS -50kg III koht🥉

Teodor TUMM -55kg III koht🥉

Artur PAUTS -66kg II koht🥈

Hüüd-Keerit TRUUVERK -66kg III koht🥉

Marten SEIDELBERG -66kg III koht🥉

Oliver INNO -73kg II koht🥈

Georg Samuel JÜRGENSON +81kg III koht🥉

AITÄH 🙏🏻 meie Spordiklubi Ookami judoperele ja kõigile korraldusmeeskonna liikmetele, toetajatele, judokatele ja treeneritele. 💙

Kohtume juba järgmistel võistlustel. 🐺🥋
Vaata FB postitust siit