1926704 434015980078300 5712525432783579342 n

Hundu Cup’i III etapp

Laupäeval, 5.aprillil toimus Hundu Cup’i III etapp Nõo spordihoones. Meil on hea meel, et nii palju klubi lapsi võistlemas käis. Oleme väga rahul väga heade tulemuste eest ning kiidame nii võistlejaid, treenereid kui lapsevanemaid!

Kuidas meil läks:

F-klassi SUMOs (2007.sündinud ja nooremad) domineerisid Ookami ja Altia esindajad.
 Ookamile tõid esikohad -21kg kategoorias Rafael Luts ning -29kg kategoorias Armin-Ott Talpas.

Medalitele SUMOs tulid veel ka Patrik Tobias Pindma (hõbe), Kristjan Bachmann (pronks), Ralf Adamson (pronks), Sander Talts (pronks) ja Hugo Hõbeoja (pronks).

E-klassis oli konkurents tihedam. Meie lastest said poodiumi kõrgeimaile astmele: -31kg kategoorias Egert-Mattias Aasumets ja -38kg kategoorias Martin Erik Kähr.

Veel said poodiumile: Jaan Erik Halliko (hõbe), Mihkel Johannes Pohla (pronks), Sirli Pütsepp (pronks), Paul Aleksander Pohla (pronks), Janar Magala (pronks), Jaks Heinrich Jaasna (pronks), Mikk Mägi (pronks).

DB-klassis tõid medali Ookamile: Daniel Luts (hõbe), Ats Prangli (pronks), Andre Ilmjärv (pronks), Marten Vingisaar (pronks) ja Martin Rahuorg (pronks).

DG-klassis tuli esikohale Anna Maria Millend.

Suured tänud Altia klubile eduka etapi korraldamise eest ja kohtumiseni kõigiga juba 17.mail Keila Spordihoones, kus toimub Hundu Cup’i IV etapp koos lõputseremooniaga.