Klubide Karikas 5 det. Randveres

5. detsembril toimus Viimsis, Randvere koolimajas Klubide karikavõistlus judos. Tegemist on turniiriga, kus selgitatakse Eesti parim klubi A- ja täiskasvanute klassis. Ookamist oli suurte lootuste ja ootustega välja pandud võistkond mõlemas klassis. 
A-klassis kahjuks seekord asjaolud ei sujunud meile sobivalt ning ka närv vedas võistlejatel alt, mistõttu meie parimaks saavutuseks antud olukorras sai 3.koht. Õnnitlused esikoha saanud Audentesele ja teise koha saanud Aitadole. 

Meeste võistkonda oli meil 5 võistleja asemel panna välja vaid kolm meest, 1 raskekaallane ja 2 kaks noorukit. Sellises olukorras peaksid kõik võistlejad võitma.
Kiidan väga Mattiast ja samuti Daniili, küll mitte võidetud, kuid siiski väga heade maadluste eest. Kuigi Miko andis endast kõik ja suutis oma kohtumised  võita, siis sellest kahjuks enam ei piisanud võistkonna võiduks. 
 
Tänan ilusate piltide eest Alari Kivisaart, kes on viinud Eesti Judo võistluste pildistamise uuele tasemele. 
Tänama peab ka MeeMeest, kes on aidanud hoida eesti judokaid tervemana. Samuti  Norwest Kaubandust, kes pani välja kõikidele medlistide meeskondadele kasti granaatõunamahla. 
Suured tänud kõikidele Ookami klubi toetajatele ja Ookami klubi abilistele ja treeneritele, kes pingutasid ilusa turniiri nimel. 

Ees on ootamas 2016. aasta Eesti Meistrivõistlused ja sealt tuleb juba medalid ära võtta.

Rahulikku jõuluootusaega soovides. Rain