IMG 0880

Lexmark annab hoogu noorsportlastele.

Lexmark koos Officeplus Kaubandus OÜga kuulutab välja programmi judospordi toetuseks. Meie kauplusest ja veebipoest www.officeplus.ee ostetud toodetelt maksame 10% Ookami spordiklubi toetuseks.

Lexmarki noorsportlaste toetusprogramm


Olümpiavõitjad ja maailmameistrid ei sünni tühja koha pealt. Selleks, et jõuda tippu on vaja eeldusi, tohutut töötahet ja õnne. Ja mis eelkõige on vaja võimalusi. Meie eesmärgiks on anda Eesti noorsportlastele rohkem võimalusi jõuda kaugemale ja kõrgemale. Eesti noortesport saab küll ka mingil määral riiklikku toetust aga liiga tihti ja eriti nooremas astmes pidurdab tõsist tööd vähene rahastamine. Olgu see siis osavõtt välislaagritest, varustus või spetsialistide abi. Meie eesmärk on luua süsteem kus iga inimene saab anda oma panuse selleks, et meie noored oleksid terved, sportlikud ja edukad.

Ostes meie kauplusest ja veebipoest printeritarvikuid ja kontoritarbeid maksame 10% Ookami spordiklubi toetuseks. Meie programm ei ole tähtajaline vaid kestab nii kaua kui te ise soovite. Meie programm ei vaja toetaja poolt eraldi raha välja käimist ega lisakulutuste tegemist. Ostate ainult seda ja nii palju kui teil tavaliselt vaja läheb. Ettevõtte juhtidele teadmiseks, et toetusprogrammis osalemiseks on võimalik kokku leppida erihindades ja tingimustes mis vastavad teie ettevõtte vajadustele.

Aita hoogu anda!

Toetusprogrammiga ühinemiseks võta ühendust e-posti aadressil info@ookami.ee või info@officeplus.ee 

IMG 0876