Ookami MV ja Hundu Cup, täiendatud!

Möödunud nädalavahetusel toimus Pirita Majandusgümnaasiumis Hundu Cup 2013/2014 I etapp. Sama päeva hommikul, enne hundu Cupi algust toimusid ka Ookami meistrivõistlused, kus said omavahel jõudu katsuda meie klubi nii nooremad kui vanemad judokad.
Saime näha ka meie suure mehe, Raini, maadlust kehakaalus +86kg. Peab ütlema, et päris põnev oli vaadata kuidas ta juba meheikka jõudnud poisse siiamaani kerglusega loopis. Tuli välja, et Rainil oli vanadest aegadest, mil veel ise võistlusmatti nühkis, päris palju nippe alles, mida noorematele avaldanud pole. Samas kehakaalus sai 2. koha Hookan Lember ning kuna raskekaalust kaal kergemates oli vaid üks poiss, pandi need kaks kaalu kokku. Muidu -86 võistlev Markus Silla jäi raskekaalus kolmandaks. Enda kehakaalus saime ta ainuisikuliselt kaalu võitjaks kuulutada..
Kehakaalus -66kg Saavutas 1. koha Ants Oscar Pertelson. Teiseks jäi Mattias Rootalu ning kolmandale kohale võitles end Sven Puusepp.
Juba kergemas kehakaalus -56kg oli vaid kaks võistlejat, mistõttu pidid nad omavahel mitu korda läbi maadlema. Esimese koha suutis välja võidelda nikita Hmelnitski ning leppides vastase paremusega, jäi teiseks Markus Perelstein.
Ookami meistrivõistluste kõige kergemas kehakaalus -46kg Saavutas esimese koha Uku-Pärtel Rand. Teiseks jäi Carl-Gustav kont ning kolmandaks Andre Aleksander Tunger.

Trennis maadlevad poisid küll palju omavahel läbi kuid see pole siiski sama, mis võistlustel omavahel kokku minnes. Ühesõnaga põnev algus päevale.

Hundu Cupile kogunes päris kenake rahvasumm, hoolimata sellest, et samal päeval toimus võistlusi mitmes kohas. Lapsed olid tublid ja maadlesid hästi. Tore oli vaadata ka kuidas lapsevanemad kõik oma lastele innukalt kaasa elasid ning kohati tundus lausa, et vanemad tahaksid ise matile minna ja omavahel rindu pista. Kõikidele lastele jagati ka Hundu Cupi särgid, mis said väga positiivset vastukaja just oma kujunduse poolest ning lastele, kes medalile tulid, jagati veel auhindu. Loodan, et kõigile meeldis 🙂