Ootusterohke nädalavahetus

Sel pühapäeval, 30. aprillil on tulemas Ookami Karikasarja III ja viimane etapp, mis sedakorda toimub Keila Tervisekeskuses. Oodatud on kõik suuremad ja väiksemad osavõtjad, kellel siis päevakorras vastavalt judo või sumo. Kellel tahtmist ja himu juba veidi suuremaid judokaid maadlemas näha, võib pilgu Keila poole heita ka juba laupäeval, sest nimelt siis on seal samas toimumas C-klassi Eesti Meistrivõistlused, kus võtavad omavahel mõõtu juba veidi vanemad poisid ja tüdrukud ning seda just igaüks oma kaalukategooria meistritiitli üle!

Spordiklubi Ookami esindavad:
-34
Mihkel Pohla
-38
Egert Aasumets
Egor Golovteev
Paul Pohla
-42
Girill Postol
-46
Robert Pappel
-50
Rasmus Talts
Ats Prangli
-55
Rodion Novitski
Erki Kähr
-62
Marten Vingisaar

Kaalumine kell 10:00 -10-45
Võistluste algus 12:00
Finalid orjenteeruvalt 17:00

Tagasi tulles Karikasarja viimase etapi juurde on meil Teile ka üks tähelepanek:
kuna tegemist on viimase ja otsustava võistlusega ning peale võistluspäeva on ka karikasarja üldmedalistid selgunud, palume kindlasti kõigil kohale tulla, sest just see pingutus võib üldarvestuses muuta nii mõndagi ning ka Sina, kes sa enne ehk karikale ei kandideerinud, võid tänu sellele viimasele tublile pingutusele poodiumile tõusta :)!

Võistlustega seoses saadame uuesti ka Ookami karikasarja III etapi juhendi, mis on Sul ehk kahe silma vahele jäänud või kirjakastis lihtsalt paljude töömeilide vahele ära kadunud. Kui see aga Sul juba kodus seina peal ripub,oled tubli! Ja nagu öeldakse- topelt ei kärise!
Küsimuste puhul palun kontakteeruge oma treeneriga või kirjutage-joonistage info@ookami.ee

Päikest ja rõõmu,
Spordiklubi Ookami