SK Ookami kasvandik - Inglismaa Meister Judos!

SK Ookami kasvandik – Inglismaa Meister Judos!

Ats Andreas Prangli, meie klubi kasvandik, kes on otsustanud oma haridusteed jätkata Inglismaal, Wolverhamptoni ülikoolis õppides treeneriks, on praegu tagasi Eestis ning on täna võistlemas Tartus U21 Eesti Meistrivõistlustel!

Atsi otsus õppida just treeneriks sündis juba varakult. Atsi on palju inspireerinud tema vanaisa, samuti suur treener Tiit Tamm.
Kuulsaimad Eesti sportlased Tiit Tamm käe all olid Allar Levandi ja Ago Markvardt.

Atsi tee sportlasena on olnud käänuline. 2022.aasta sügisel sai Ats tõsise põlve trauma, millest taastumine võttis pea aasta. Nüüd aga on hea meel Atsi taas tatamil näha! Atsi arengu tahe on suur ning võistlustahe samuti. Iga võistlus on väljakutse, sest nüüd võistleb Ats juba ka osaliselt meeste kategoorias.

Ats hetkel keskendub oma võistlustega võistluskogemuse saamisele, tehnika parandamisele ning enesekindluse suurendamisele.

Uhkusega saame öelda, et 3 nädalat tagasi sai Ats Andreas Prangli Briti Meistriks teenides kuldmedali Briti Meistrivõistluste U21 vanuseklassis. Lisaks võistles Ats ka Briti Üliõpilaste Meistrivõistlustel ja tuli tugevale pronksile ning tänu sellele pääses ta Wolverhamptoni ülikooli esindama Euroopa Ülikoolide Meistrivõistlustele.

Seega pöidlad pihku! Soovime Atsile, meie oma Ookami kunagi pisikesele poisile, tugevaid haardeid ja ilusaid heiteid!

Vaata FB postitust siit