Tallinn Judo Cup ja Hundu Cup

15.-16 veebruaril käis Kalevi spordihallis tihe sebimine. Esimesel päeval toimusid seal Tallinn Judo Cup 2014 võistlused, kuhu oli kogunenud võistlejaid nii Lätist, Leedust, Soomest, Venemaalt, Valgevenest, Iirimaalt, Rootsist, Ukrainast ja nii mõneski muust riigist veel.

Möödunud aastad oleme teinud selle võistluse kahepäevalise kuid sel aastal otsustasime lükata kõik ühele päevale ja ära jätta kaks vanuseklassi- kõige nooremad D-klassi ning  juuniorid- et ajaliselt ikka toime tuleksime. Teisele päevale otsustasime teha samaaegselt nii Tallinn Judo Cupi laagri kui ka Hundu Cup 2014 II etapi.

Esimene võistluspäev algas nagu võistlused ikka algavad. Poisid olid pinges ja tegid soojendust, korraldajad jooksid ringi ning panid veel viimseid asju paika. Võistlused algasid kohe ilusate ipponitega. Hea algus päevale.

Matšid jooksid sujuvalt, kiires tepmos tehti jooksvalt ka avamine,kus esinesid imekaunid Ookami iluvõimlejad. Kavad esitatud, sponsorid ja korraldajad tänatud, võis matšidega edasi minna. Poole päeva pealt hakkasid matile minema ka Ookami enda poisid, Markus Vanatoa, Uku Pärtel Rand ja Kristjan Matsin esirinnas. Nii palju kui mina neid matše üldse nägin, siis oli näha seda tahet võita. Maadlused olid ilusad nii poistel kui tüdrukutel. Mõneti  võib nuriseda muidugi selle üle, et tehnikat tegema minnes jäeti üritus pooleli ja mõned lendasid justkui ise.

Aga välja tooks ka paremad poisid/türdukud

C-klass: Markkus Vanatoa -66 kg I koht, Teet Aasumägi +66 kg III koht, Albert Ploom -50 kg VII koht

B-klass: Ralf Markus Pertel +73 kg III koht,

A-klass neiud: Caris Kaup -52 kg I koht,

A-klassi noormeestest: Sven Puusepp -60 kg V koht, Mattias Rootalu -66 kg V koht, Arman Paul Pogosjan -66 kg VII koht, Markkus Olaf Millend -73 kg V koht ning Otto-Kristel Imala -90 kg V koht.

Need, keda siin nimekirjas näha polnud, ei jõudnud kajuks esi seitsme hulka. See ei tähenda, et maadlused halvad oleksid olnud või neid kiita ei võiks- kõik olite väga tublid!

Järgmisel päeval toimus hommikul Tallinn Cupi treeninglaager, kuhu oli väga palju sportlasi kohale tulnud. Kõigil, kellel laupäeval polnud omavahel võimalus maadelda, said nüüd seal omavahel mürada ja eelmisel päeval ebaõnnestunud tehnikat uuesti proovida.

Kui laager läbi sai, algas Hundu Cup 2013/2014 II etapp seal samas, Kalevi Spordihallis. Mõtlesime see aasta seal samas kohas teha sest poleks olnud ju mõtet uut saali rentida kui meil Kalevis juba olemas. Igatahes- võistluste algus venis sutsuke kuna me ei osanuks elusees arvestada sellega, et võistlejaid nii palju tuleb. Eelmisel etapil oli kordases vähem võistlejaid.

Nagu meil tavaks on, jagasime ka seekord lastele nänni. Sedakorda said nad kõik endale mustad Hundu joogipudelid ning nägudest oli näha, et need lastele ka meeldisid.

Võistlused kulgesid hästi ja tulemusi saab näha siit

Peale võistluste lõppu jätkasime ka Tallinn Judo Cupi laagriga. Teises laagris oli juba natuke vähem sportlasi kui hommikuses laagris aga pole hullu. Maadeldud sai siiski 🙂

 

Suured tänud kõigile osavõtjatele ja veel suuremad tänud korraldaja klubile Ookamile!