Tihe rebimine

See nädalavahetus oli võistlusterohke-lausa 3 võistlust, kust võtsid osa meie väiksemad ja suuremad judokad. Laupäeval toimus Elva Open, kust võtsid osa C-ja D-klassi noored ning samal ajal oli Rain juba veidi vanematega Lätis, kus võeti osa Läti lahtistest meistrivõistlustest. Pühapäeval oli meie enda Ookami karikasarja II etapp, kus nagu ikka, võtsid osa ainult meie enda klubi järelpõlve esindajad.

Nagu juba öeldud sai, käidi laupäeval võistlemas Elvas, kuhu mindi seekord väikese meeskonnaga. Võistlused iseenesest ei olnud suured ning rahvast ei olnud palju kuid lastel ei olnud ka kerge, sest kohale olid tulnud päris head tegijad.

Esimesena said matile C-klassi poisid ja tüdrukud, kus kokku astusid Ookamist matile 7 judokat, kellest 5 jõudsid poodiumile. 1. koha saavutasid: Anna Maria Millend (+42kg), Kirill Postol (-38kg), Rasmus Talts (-46kg) ning Andre Ilmjärv (-50kg). 2. koha saavutas Ats Andreas Prangli(-46kg), kes finaalis läks kokku Rasmusega-nagu mitmel eelmisel võistlusel ning pidi kahjuks seegi kord alla vanduma ning leppima teise, kuid see-eest auväärse kohaga.

D-klassis astusid matile 4 judokat. Maadlus ei olnud kergete killast ning sellest vanuseklassist nii palju medaleid ei nopitud kuid sellegipoolest oldi väga tublid. Teise koha saavutas Martin-Erki Kähr, kes saavutas hõbemedali kehakaalus -48kg. Pjedestaali kolmandale astmele astus Emma Viktoria Millend, kes maadles kehakaalus -50kg.

Samal ajal Lätis: võistlema läksid 3 judokat, kellest kõige paremini suutis maadelda Markus Perelstein(-66kg), kes jäi kahjuks viiendaks, kaotades matši viimastel sekunditel, loovutades pronksi lätlasele. Maadlesid ka Markus Vanatoa(-66kg) ning Anette Kotta(+78kg), kellel kahjuks nii hästi ei läinud.

Pühapäeval, 17. jaanuaril toimus Siskaitseakadeemias Klubi karikaturniiri II etapp. Võistluste korralduse andsime seekord klubi vanemate poiste ja tüdrukute kätte, andes seejuures suurema vabaduse meie treeneritele, kes said olla oma lastele rohkem toeks. Kahjuks seekord ei tulnud kõikide treenerite lapsed kohale, mistõttu oli võistlejate arv veidi väiksem kui möödunud korral. Nii mõnedki võistlejad tulid ja kaitsesid oma möödunud korral võidetud tiitlit au ja uhkusega kuid see ei käinud neil mitte kergelt. Osade laste jaoks olid needki võistlused uue treeneri käe all esimesed, mistõttu ehk oli veel veidi möödarääkivusi treeneri ja õpilase vahel kuid õnneks sai need kiirelt lahendatud ning õpilased rakendasid oma raskelt õpitud oskusi seejärel tatami peal väga osavalt. Mul on hea meel, et kohal oli ka nii palju toetajaid, kes kõik omadele pöialt hoidsid ja mitte ainult! Väga hea oli vaadata kuidas lapsed omavahel hästi läbi said ka mati kõrval hoolimata oma äsja maadeldud ja ehk kaotatud matšist, mis ühendas meid veelgi rohkem, luues meist veel suurema perekonna, mis iga korraga üha kasvab ja suurendab meie ühtustunnet.

Võistluste tulemusi saab vaadata SIIT!
Kõik võistlejad olid väga tublid ning kindlasti andsid kõik endast, mis anda suutsid. Suured tänud ka kõigile lastevanematele ja toetajatele, kes andsid oma panuse selle võistluse korraldamisesse. Väga tahaksime tänada ka Aire Kukke, Kadi Vingisaart, Gerli Vaherit ja Natalja Baidinat, kes abistasid meid nii registreerimisel kui ka muude ülesannete juures ning tegid meile väga maitsvaid küpsetisi. Üritame iga võistlusega aina rohkem kõiki kaasata klubi võistlustegevusse. Aitäh Teile ning loodame Teid kõiki ka järgmisel korral näha!!

Järgmine karikasarja etapp toimub 9. aprillil Sisekaitseakadeemias.