Tugevamad kui kunagi varem

Oleme alustanud uut hooaega ning seekord teeme seda võimsa treenerite meeskonnaga, kus igal vanuseklassil on treeneriks oma ala parim spetsialist.
Klubi noorimate treeneriks on Geir Väinsaar, kellel kogemust laste treenimisega 18 aastat. Geir teab hästi, mida õpetada ja kuidas õpetada, et 3-6-aastased kuulaksid treenerit ja paneksid tähele, mida treeneril on neile õpetada. Lust on vaadata, kuidas lapsed tema käe all õpivad esimesi judoalaseid teadmiseid, käitumist, keha hoiakuid, sõrmede tööd ning koordinatsiooni. Kuidas olla hea mängukaaslane ja sõber ning austust oma treeneri, treeningpartnerite ja ümbritseva suhtes.
Järgmist vanusegruppi hakkavad treenima Vladimir Grill ja Rain Arukaevu. Kui Rain on olnud klubi peatreener juba aastaid ja tema töö viljad on olnud head, siis nüüd, et veidi hinge tõmmata tuleb meile appi Vladimir. Vova töötas viimased 5 aastat Läti koondise treenerina ja valmistas sportlasi ette olümpiale jõudmiseks. Vladimir enne Lätti siirdumist oli ka mõned hooajad treener Ookamis, seega on ainult suur rõõm, et väga head treenerid taas leiavad kodutee. 
Suurim väljakutse on meie vanimal ning kogenenumal treeneril Giorgio Vismaral. Giorgio on töötanud Itaalia koondise peatreenerina 12 aastat ja Šveitsi koondise meeskonna juhina 4 aastat ning nüüd siis treenib ja juhendab meie klubi suurimaid poisse, kes juba tegelikult on suured mehed. Meie eesmärgiks on, et nad 2024a Pariisi olümpial võtaksid medali, seega unistused on suured ning siht silme ees kindel.
Lisaks on meie klubi raudvaraks Keila Ookami treener Jaanus Paalberg, kes juhendanud pikka aega sealseid poisse ja neidusid judoradadel.
Soovime alanud õppeaasta puhul edukat uut õppeaastat kõigile ning lastele usinat õppimist, sest uued teadmised viivad meid edasi.