U18 ja täiskasvanute Eesti Meistrivõistlused

23.01 toimusid Võrus Eesti Meistrivõistlused judos U18 ja täiskasvanute vanuseklassile.

Eesti parima tiitlit olid jahtima tulnud 160 sportlast ning nende seas ka 8 Ookami esindajat.

U18 vanuseklassis oli Ookamist väljas 2 sportlast, Mihkel Pohla -55 kg ja Kristofer Pertelson -66kg.

Mihkel tuli tagasi judosse pärast 5-aastast pausi, tegeledes vahepeal nii korvpalli kui ka jalgalliga ning arvatavasti nii endale kui ka treenerite suureks üllatuseks ja rõõmuks sai hakkama võimatu missiooniga tulles Eesti Meistrivõistlustek pronksile! Christofer vigastas poolfinaalis selga ning esialgu tahtis loobuda finaalist, kuid tänu kohapeal viibinud meedikutele ja peale väikest turgutamist suutis ta astuda finaali ja tegi oma parima matsi võistlustel.

Täiskasvanute vanuseklassis olime väljas 2 noore ja 4 täiskasvanuga.

Naistes

-52 kg hulgas suutis Caris Helena Kaup tulla kullale, võites juba 16. korda Eesti Meistritiitli.

Meestes

-66 kg hulgas sai kulla Oscar Pertelson. Sellist kindlust ja kindlat maadlust pole ammu näinud. Suurepärane sooritus!
-73 kg olid meie poolt väljas Oliver Ojang, kes tuli 5. kohale ja Ats Andreas Prangli, kes andis endast parima, kahjuks siiski pidi leppima kaotusega.
-90 kg esindas Ookamit Klen Kristofer Kaljulaid, kes peale rangluu murdu tegi oma esimese võistluse, tulemuseks tubli teine koht.
-100 kg sai kindla võidu Otto Imala, väga ilusa ipponiga.

Lõpptulemusena saavutasime noorte U18 üldarvestuses 3 koha ja täiskasvanute üldarvestuses  2. koha.