Uus hooaeg algab sellest nädalast!

Head lapsevanemad!

Sellest sügisest alustame ametlikult oma kuuenda hooajaga! 

Treeningud algavad sellest nädalast! Uue õppeaasta eel soovime Teid informeerida ka mõningatest muudatustest klubis.

Nagu eelnevates artiklites öeldud sai, siis tõuseb meie treeningmaksumus. Mõned on küsinud selle kuutasu “märkimisväärse” kasvu kohta- saame ainult niipalju öelda, et euroajastul nagu me elame, toimub pidev hinnatõus igalpool ning klubi kulud on läinud seetõttu ka kõvasti suuremaks.Kindlasti ei ole meie eesmärgiks olla kalleim judoklubi. Siiani oleme tegutsenud pigem kahjumiga, makstes väiksemate rühmade tegutsemisele hoopis peale, sest treeneri töötasu ja ruumirent on tõusnud. Teised klubid tõstsid hinda juba 2 aastat tagasi, millega meie kaasa ei läinud. Väiksemad klubid peavad võib-olla üldse oma tegevuse lõpetama, kuna ei tule lihtsalt omadega toime. Pole enam treenereid, kel oleks huvi tegeleda. Nii piiripeal väikesed palgad ei motiveeri enam. Väikese palga tulemusena on treeneri töö pigem nagu vabatahtlik tegevus, mis leiba lauale ei too.

Mis puutub üleüldistesse hindadesse, siis tennises võib kuu treeningmaksumus olla kuni 120€. Võimlemises 50-70€ kuus ning iluuisutamises isegi kuni 200 eurot kuus. 

Loodame lihtsalt arusaavale suhtumisele ning soovime, et ka meie treenerite ja klubi tööd väärtustataks.

 

“Lapsed on meie tulevik-kvaliteet maksab.” 

Kuid ega kõik uudised halvad ole-

Sellest aastast lisandus meie meeskonda ka 2 uut liiget:

Tegevjuht: Helen Mardiste, kelle poole võib edaspidi pöörduda kõigi küsimuste ning muredega.

Kui keegi teda veel ära ei tunne, siis ta on tumeda peaga, kena, noor ja väga sõbralik naine-pesitseb peamiselt Sisekaitses 🙂


Treener: Vladimir Grill, Eesti Noortekoondise treener, valitud ka Läti parimaks treeneriks, kes sellest aastast hakkab Ookamis tegelema suuremate lastega.

Suurematel lastel võib küll raske olla uue treeneriga harjuda, kuid loodame, et kõik lepivad. Loodame, et uue treeneri tulekuga suureneb noortel ka tehnika arsenal ning motivatsioon kasvab, mis aitaks poistel ja tüdrukutel trennis/võistlustel maksimumi anda.

Muudatused on toimunud ka treeningaegades ja -päevades.
Arigatos toimuvad treeningud T ja N ning ühistreening judo rühmale reedeti 16:30Sisekaitse Akadeemias.
Karulaugus on päevad samad T ja N, juurde tuli ühistreening reedeti kell 16:30 Sisekaitse Akadeemias.
Sisekaitses on juurde lisandunud uus rühm, kuhu kutsutakse koolieelikuid poisse ja tüdrukuid ning ei oma tähtsust, kas Sa oled enne seda maadelnud või mitte. Treeningud hakkavad toimuma juba septembrist E,K,R kell 15:00

Septembri jooksul võib toimuda ka rühmadevaheline liikumine. Lõplik rühmade paigutus tuleb 29 sep.  välja klubilehele.

Edukat uut hooaega kõigile ja kohtumiseni matil!