Vinni laager 3

Vinni suvelaager 12.07-18.07

 

12.juulil on algamas Vinni suvelaager, mille eesmärgiks on teha meie poistest noored mehehakatised. See on küll suur, raske ja järjepidev töö, kuid iga asi vajab ju kuskilt alustamist. Laagris proovime teha kõik selleks, et poisid muutuksid iseseisvamaks, vastutustundlikumaks ja saaksid aru, et igal teol on tagajärg. Nagu näiteks toa korrashoid, mille eest igapäevaselt antakse hinne ning laagri lõpus on ettenähtud parimatele ka auhinnad, tegemaks asju, mis võibolla ei ole meeldivaimad, kuid mille mittetegemisel võivad olla mitte nii meeldivad tagajärjed.

Vinni laager 2 
Loomulikult nagu igas laagris toimuvad ka võistkondlikud mängud ja võistlused, kus õpitakse teineteist toetama ja aitama – kõik selleks, et kasvaks rühmavaim ja abivalmidus. 
See kokkuvõtlikult aitab lastel rohkem harjuda oma treeneriga ning muudab võistluskäigud samuti lihtsamaks, kui lapse ja treeneri suhe on usalduslik. Laager on koht, kus päevast päeva koos olles treener ja laps õpivad teineteist paremini tundma. Laps on treeneri silme all ja treener saab paremini jälgida last ning aru saada tema vajadustest, mida ja kuidas õpetada ning kuidas läheneda.

Vinni laager 4
Kuigi suvelaagris on treeningud intensiivsed ja rasked on kõigis päevades rõõmu ja lusti, nalja ja naeru, mis hoiab üleval kõigi tuju.

Kes veel ei ole jõudnud kirja panna, siis laagris kohti on ning kaasa ootame kõiki huvilisi. Registreeruda saab siit.

Treenerid laagris: Rain Arukaevu, Vladimir Grill ja külalistreener Itaaliast Toni Rigano – judo kata maailmameister

Laagri kava leiad siit  Mida kaasa tuleb tuleb võtta ja muu info saadetakse meilile.

Kohtumiseni Vinnis!