Võru Kevad 2014

Möödunud nädalavahetusel käisime klubi nooremate ja vanemate judokatega jõudu katsumas juba 19. korda toimuval Võru Kevadel. Välisvõistlejaid oli Soomest, Poolast, Valgevenest, Venemaalt, Lätist ja Leedust.

Seekordne võistlus oli-nagu ka eelnevatel aastatel, väga tugev ning poistele ja tüdrukutele pakkus see võimalust näha ja katsetada oma tugevust ja oskusi. Võistlused toimusid kahel päeval- esimesel maadlesid A-ja B-klass ning teisel päeval C-ja D-klass. Laupäev ei läinud meie jaoks hästi. Ainukesena jõudis medalile A-klassis võistlev Caris Helena Kaup, kes saavutas kehakaalus -52kg III koha. Medalile ta küll tuli kuid pealtvaadates tundus maadlus veidi puine ja erinevate heidete sooritusi oli vähe. B-klassis jäi Andri Toomeoja kehakaalus -42kg seitsmendaks ning Alvar Pruul -50kg samuti seitsmendaks. Teised sel päeval võistelnud poisid ja tüdrukud kahjuks esi seitsme hulka ei jõudnud.
Teisel võistluspäeval läks juba paremini. Ise ma kohapeal ei olnud ja maadlust kommenteerida ei oska kuid C-klassis jõudsid poodiumile lausa kolm noormeest- kehakaalus -50kg saavutas III koha Albert Ploom. Ookami ainukese kulla kahe päevasel võistlusel tõi kehakaalus -62kg maadlev Markus Vanatoa! Kehakaalus +70kg saavutas II koha Teet Aasumägi. Tulemusi saate vaadata siit!

Kokkuvõttes ei läinud need võistlused nii nagu ennustanud olime kuid loodame, et järgmisel korral läheb paremini 🙂

 

Jõudu ja jaksu!