Mida toob mai ja juuni kuu

Head lapsevanemad! Selleks aastaks hakkab väiksematel poistel hooaeg lõppema, mis tähendab seda, et suurematel see alles algab. Järgnevalt anname väikse ülevaate sellest, mis on mai ja juuni kuus Teid ees ootamas.

 • 21. mai toimub Sisekaitseakadeemias Klubi Meistrivõistlused, kus võistleb meie klubi paremik.
 • 27.-29. mail toimub Soomes iga-aastane Vantaa Jukara Shiai (Mõõgaturniir)
 • 30. mai -10. juuni toimuvad Sisekaitseakadeemias vööeksami materjalide õppimine
 • 11. juuni toimub Pirita velotrekil klubi perepäev koos klubi parimate autasustamise ning muude sportlike üritustega.
 • 13.-15. juuni vööeksamid
 • 26. juuni -1. juuli Topu suvelaager.
 1. Klubi Meistrivõistluste juhendiga saad tutvuda siit, III etapi protokollidega siit ning reitinguga saad tutvuda siit!
 1. Soome võistluste juhendiga saad tutvuda lauäevane ja pühapäevane! Maksmuse ning ajakavaga saad tutvuda siit! Võistlustele registreerimine käib kuni 20. maini ning olemasoleva nimistuga saad tutvuda siit!
  .
 2. Sellest aastast toimub klubi vööprogrammi kordamine 30.maist kuni 10. juunini, et lastel oleks kindel tase ja süsteem.
 1. Vööeksamiteks saab registreeruda Sisekaitseakadeemia seinal oleval stendil, kuid enne seda peab lapse treener selleks nõusoleku andma.
 2. 11. juuni toimub klubi perepäev, kus tähistame klubi üheksandat sünnipäeva. Kindlasti sööme torti ja võistleme palju.
  Kuna meil on kavas lapsevanemad omavahel võistlema panna, siis tuleb teha mitu võistkonda. Plaan oli panna Keila lapsevanemad Viimsi omadega vastamisi ning Haabersti lapsevanemad Sisekaitse lastevanematega vastamisi, seega palume lastevanematel võistkonnad moodustada.
  Lastel toimub ka autasustamine, kus jagatakse välja klubiparimatele tiitlid ning tänatakse klubi sponsoreid ja toetajaid.
 3. 26. juuni-1.juuli toimub Topu suvelaager, mis on üks laste lemmikumaid suvitamiskohti. Laagrist ei puudu ka rasked treeningud ja igasugused mängud, mis tuju üleval hoiaksid. Laagri kava ja kaasa võetavate asjade nimekiri saadetakse 2 nädalat enne laagri algust meilile.